Díly a servis

Prodej náhradních dílů na bagry a jiné stavební stroje

Gumové pásy na bagry, pásy na minibagry, jiné stavební stroje

Nabízíme kompletní sortiment gumových pásů na bagry, minibagry a jiné stavební stroje - minirypadla a smykem řízené nakladače předních světových výrobců stavebních strojů. např. Komatsu, Takeuchi, Yanmar, Caterpillar, Kubota, JCB, Peljob, Schaeff, Bobcat, Neusson, Kobelco, Hitachi, Case, Fermec, Terex apod. V případe Vašeho zájmu o gumové pásy uveďte značku, typ a rok výroby vašeho stroje do kontaktního formuláře, nebo nás kontaktujte na telefonickém spojení v sekci kontakty.

Podvozkové díly pro pásová rypadla , dozery a nakladače

Společnost půjčovna nářadí LIPATECH Praha, Příbram přináší na český trh široký sortiment podvozkových dílů pro bagry, buldozery a další stroje. Jedná se zejména o řetězy, spojovací články, desky pásů, pojezdové koncové hydromotory, pojezdové a nosné kladky, hnací ozubená kola a segmenty, vodící kola a napínací jednotky. Pro výrobce strojů dodáváme i kompletní podvozky pro všechna rypadla, jeřáby, silniční frézy, dozery, vrtací soupravy a jiné stroje speciálního určení.

Prodej originálních náhradních dílů Bobcat, sady filtrů Bobcat, originál pneumatiky Bobcat, originál disky Bobcat a příslušenství Bobcat

Nabízíme kompletní sortiment originální náhradní díly na stroje Bobcat. Skladem nejpoužívanější sady filtrů Bobcat (olejový filtr, palivový filtr, vzduchový filtr, hydraulický filtr, atd... ), vazelína Bobcat, startéry, skla na Bobcat, originální pneumatiky Bobcat, originál disky Bobcat.

Prodej náhradních dílů pro stavební stroje CASE, Takeuchi, Kubota, JCB, Bobcat

Zajišťujeme dodávky originálních i alternativních náhradních dílů pro stavební stroje značek CASE, Takeuchi , Kubota, Bobcat, JCB. Vaše požadavky můžete zasílat přes kontaktní formulář s uvedením značky stroje, výrobního čísla a roku výroby a případně i katalogové číslo požadovaného dílu nebo nás kontaktujte na telefonickém spojení v sekci kontakty.

Výroba hydraulických hadic Praha - Osnice, Příbram a Sedlice

Vyrábíme hydraulické hadice na zakázku pomocí moderního lisu SM 38 ACE na výrobu hydraulických hadic. Rozšířili jsme tak rozsah své činnosti o výrobu hydraulických hadic Příbram, výroba hydraulických hadic Sedlice, výrobu hydraulických hadic Praha - Osnice na zakázku, včetně prodeje širokého sortimentu příslušenství pro hydrauliku. Disponujeme dostatečnými skladovými zásobami koncovek a hadicoviny tak, abychom pokryli co největší škálu Vašich požadavků. Přímo na místě v půjčovně nářadí a strojů Lipatech Praha, Příbram a Sedlice Vám vypracujeme cenový návrh na požadovanou hadici a na počkání ji vyrobíme.