Lipatech Prodej - Pronájem - Servis - Strojů

Firma LIPATECH s.r.o. zahájila svoji podnikatelskou činnost počátkem roku 2009. Zkušenosti majitelů i zaměstnanců firmy v oboru prodej, servisu a půjčovna stavebních strojů však sahají až do poloviny devadesátých let.
Hlavním zaměřením firmy LIPATECH s.r.o. je v současné době prodej, servis, půjčovna nářadí a stavebních strojů a mechanizace, prodej náhradních dílů, přívěsných vozíků Indespension Ltd a hliníkových nájezdů.
Zpočátku byla činnost provozována na pobočkách v Osnici u Prahy a v Sedlici u Rožmitálu p. Tř. V roce 2010 otevřela firma Lipatech novou provozovnu v Příbrami, Evropská 678.

Hlavním argumentem proč si zvolit jako partnera půjčovnu LIPATECH s.r.o. je zcela jistě široký sortiment stavebních strojů a nářadí, flexibilita ve službách zákazníkům, individuální přístup ke každému z nich, doprava strojů na určené místo a v neposlední řadě i zajímavá cena půjčovného. Zákazníci, kteří s půjčovnou dlouhodobě spolupracují, získávají další bonus ve formě množstevních slev za uskutečněný objem výpůjček.

V prodeji se Lipatech s.r.o. zaměřuje na prodej použitých stavebních strojů ( sekce prodej použitých stavebních strojů )od předních světových výrobců (Takeuchi, Bobcat, Caterpillar, JCB, Yanmar, Wacker, Bomag, Terex, Case a.j.).
Vzhledem k tomu, že má Lipatech s.r.o. vytvořeny přímé obchodní vztahy s dodavateli strojů v zahraničí, je schopen nabízet velmi zajímavé ceny svým zákazníkům. Tímto parametrem, ještě doplněným o kvalitní zákaznický servis (doprava, financování, dodávky ND, protiúčty, opravy) se Lipatech výrazně odlišuje od jiných konkurenčních subjektů na trhu.

V srpnu 2010 získala firma Lipatech s.r.o. výhradní zastoupení pro prodej výrobků předního evropského výrobce přívěsy za osobní automobily, firmy Indespension Ltd. pro území České Republiky a Slovenska. Výrobky Indespension jsou již více než 40 let používány zákazníky převážně na území Velké Británie. Firma Indespension nabízí široký sortiment přívěsů v hobby i profi provedení. Výjimečné jsou brzděné přívěsy pro přepravu stavebních strojů do hmotnosti až 3000kg. Nabízejí ideální konstrukční provedení za na českém trhu bezkonkurenční cenu.

V roce 2013 bylo v rámci Lipatech s.r.o. vytvořeno samostatné středisko zaměřené výhradně na prodej opotřebitelných dílů pro stavební stroje. Prvním krokem bylo zahájení velkoobchodního a maloobchodního prodeje gumových pásů zn. Rubbehill. Postupně se ke gumovým pásům přidal i prodej podvozkových dílů pro stavební stroje běžně používaných značek. Od r. 2015 je celý sortiment střediska soustředěn ve specializovaném skladě v Osnici u Prahy, Komerční 1, Jesenice. Zákazník má možnost nakoupit potřebné díly přímo na místě provozovny anebo může využít výhodné dodání nakoupeného zboží prostřednictvím zasilatelské firmy.

Provozovny firmy LIPATECH s.r.o.:

  • Sídlo firmy – Podleská 1065, Uhříněves, 104 00 Praha 10
  • Pobočka Sedlice 14, 26242 Rožmitál p. Tř.
  • Pobočka Osnice 1, 25242 Jesenice u Prahy
  • Pobočka Příbram, Evropská 678, 26101 Příbram

Hlavní činnosti firmy LIPATECH s.r.o.: