Hliníkové nájezdové rampy pro stavební stroje a další techniku

Článek publikován: 6.6.2012

Společnost LIPATECH s.r.o., rozšířila v roce 2011 své portfolio produktů o hliníkové nájezdové rampy, které jsou vhodným doplněním stávajícího obchodního sortimentu stavebních strojů a příslušenství, jenž mj. zahrnuje i přívěsné vozíky zn. INDESPENSION.

V naší nabídce je připraven široký sortiment hliníkových nájezdových ramp - nájezdy pro stavební stroje, zahradní techniku, přechodové můstky apod. ALU profily pro výrobu nájezdů dodává významný švédský výrobce. Díky použití velmi kvalitního hliníku třídy 6082 a optimálního tvaru profilů mají nájezdy nižší hmotnost při zachování užitečné nosnosti. Velmi dobré užitné vlastnosti výrobků v kombinaci se zajímavou cenou způsobují výrazné úspěchy na trzích všech kontinentů.

LIPATECH dodává kompletní řadu hliníkových nájezdů s nosností od 200 do 14.000 kg a délkou až 5 metrů, pro nakládání a vykládání kolových vozidel nebo vozidel s pryžovými pásy. V naší nabídce naleznete více než 12 skupin ramp, které jsou k dispozici ve více než 100 modelech. Tento sortiment umožní zákazníkům zajistit jakýkoliv požadavek. Nabízíme tak zákazníkům další řešení ve věci manipulace a transportu stavebních strojů a mechanizace.

Nabízené produkty:

Podrobné informace jsou připraveny na webové stránce: www.najezdy.com