Proč jsme se rozhodli pro gumové pásy značky RubberHill?

Článek publikován: 1.8.2013

Lipatech, s.r.o. představuje gumové pásy RubberHill

Počátkem června 2013 přivezla firma Lipatech, s.r.o. první kontejner pásů zn. RubberHill.
"K tomuto výrobku jsme se rozhodli na základě cca 3-měsíčního hledání kvalitního a spolehlivého dodavatele gumových pásů", říká p. Miroslav Slávik, produktový manažer Lipatech, s.r.o. "V minulosti jsme dováželi kvalitní pásy od evropských dodavatelů. Postupně jsme však zaznamenávali stále častější nabídky levných i velmi nekvalitních výrobků. Bohužel český zákazník není příliš zkušený a slyší hlavně na nízkou cenu výrobku. Nezbývalo nám tedy nic jiného než se pokusit zajistit variantu levnějších, v každém případě však dostatečně kvalitních, pásů".

Gumové pásy RubberHill nás přesvědčily jednak svými komponenty (kované články, nerezová bezešvá lanka, žádné recyklované plasty, pouze přírodní kaučuk a syntetická guma v poměru 50/50).

V současné době má Lipatech, s.r.o. na svém skladě v Praze cca 300 kusů gumových pásů různých rozměrů. Majitelé bagrů značek JCB, Bobcat, Takeuchi, Kubota, Caterpillar, Terex nebo Volvo by měli najít požadovaný rozměr pásu na skladě. Kromě těchto značek disponuje Lipatech, s.r.o. i určitými modely pásů na stroje např. značek Neuson, Hitachi, Yanmar, Schaeff, Kobelco atp. Postupně se skladová zásoba navyšuje do té míry, aby byl uspokojen každý zákazník.

Pro dostatečné představení značky RubberHill byla zřízena webová stránka www.gumovepasy.cz. Návštěvník zde najde jedinečné množství informací o gumových pásech i ostatních produktch, které společně s pásy Lipatech, s.r.o. nabízí. Dovolíme si tvrdit, že tak podrobné informace, včetně fotodokumentace z výroby gumových pásů, videí ukazujících správný postup výměny a napnutí pásu, návodů, jak správně volit rozměr, nikde ve světě zákazník nenajde.

Současně s gumovými pásy nabízí zákazníkům Lipatech, s.r.o. i velice kvalitní podvozkové díly na stavební stroje. K dispozici jsou např. pojezdové i napínací rolny z Japonska, hnací kola z Koreje a Itálie, koncové hydromotory Volvo, napínací kladky a ozubená kola z Itálie a Japonska, řetězy z Koreje a Německa atp. Dokonce i pro zákazníka požadujícího náhradní díl na již delší dobu nevyráběný model stroje má Lipatech, s.r.o. řešení. Ve spolupráci s dodavatelem v Holandsku zajistí výrobu dílů na zakázku, popř. upraví díl z jiného stroje.

Věříme, že pásy RubberHill osloví české i zahraniční zákazníky. Stačí pouze odeslat poptávkový email z webové stránky a o vše ostatní se již postarají zaškolení pracovníci Lipatech, s.r.o.