Gumovepasy.cz "odkrýváme karty"

Článek publikován: 30.4.2014

Vážení zákazníci,

dovolujeme si Vás upozornit na změny, které se odehrály na webové stránce www.gumovepasy.cz. Po pečlivé úvaze jsme se rozhodli změnit způsob prezentace našich produktů. Nově vám tedy nabízíme podstatně širší sortiment opotřebitelných dílů na stavební stroje (kromě gumových pásů přibývají podvozkové díly - rolny, kladky, hydromotory, hnací kola..), který je ve většině položek ihned k odběru na našich skladech. Zásadní změnou je fakt, že okamžitě uvidíte cenu dílu, jeho technický popis, skladovou dostupnost, hmotnost i způsob a cenu dopravy atp.

Jsme přesvědčeni, že ušetříme čas Vám i našim technikům. Nechceme se vzdávat komunikace s Vámi, ale vidíme jako efektivní řešení poskytnout maximální množství dostupných informací volně na webu gumovepasy.cz. Máte možnost zjistit informace o alternativních i originálních náhradních dílech, ověřit si jejich původ, kvalitu, cenu atp. Naše prezentace je v každém případě první tohoto druhu v ČR i na Slovensku. Inspirací nám byli významní prodejci dílů pro stavební stroje z Velké Británie a USA. Jsme přesvědčeni, že je seriózní poskytnout zákazníkovi veškeré dostupné informace včetně ceny produktů hned. Pokud však nastane potřeba zjištění dalších (na webu neuvedených) detailů, rádi s vámi o těchto záležitostech promluvíme.

Výhody nové prezentace a sortimentu pro zákazníky Lipatech s.r.o.

1) jasné a přehledné řazení produktů podle výrobce a modelu jednotlivých stavebních strojů
2) vyčerpávající popis dílů - původ, kvalita, rozměry, záruka, technologie výroby
3) informace o skladové dostupnosti
4) široká nabídka skladových dílů pro nejběžněji používané značky a modely stavebních strojů
5) viditelná cena dílu v CZK i EUR včetně možnosti kalkulace dopravy

Doufáme, že náš nový přístup k prodeji dílů na stavební stroje přivítáte a souhlas s ním vyjádříte Vaší poptávkou, popř. objednávkou. Velice si toho budeme vážit a uděláme vše pro to, abychom vaše požadavky beze zbytku uspokojili.

Za Lipatech s.r.o.
Miroslav Slávik
produktový manažer - gumovepasy.cz