logo_rubberhill_gumove_pasy_na_bagr (miniatura)

Gumové pásy RubberHill na mini bagry, bagry, dempry a smykové nakladače

Prodáváme kvalitní pryžové pásy značky RubberHill na mini bagry, bagry, dempry a smykové nakladače. Gumové pásy pro nejpoužívanější typy bagrů, mini bagrů a smykových nakladačů máme skladem v Praze.

www.gumovepasy.cz www.gumovepasy.eu


s_indes (miniatura)

Indespension Ltd. přívěsné vozíky
Přívěsné vozíky pro přepravu automobilů, přívěsy pro převoz stavebních strojů, zboží, přívěsy pro přepravu lodí a skříňové přívěsy. Přívěsné vozíky INDESPENSION Ltd. jsou široce používané jak privátními majiteli, tak i profesionály převážně z oboru stavebních strojů, zahradnických popř. komunálních služeb atp.

www.indespension.cz


s_hlinikove_najezdy_logo (miniatura)

Hliníkové nájezdy

Dodáváme kompletní řadu hliníkových nájezdů s nosností od 200 do 14.000 kg a délkou až 5 metrů, pro nakládání a vykládání kolových nebo pásových vozidel s gumovými i ocelovými pásy. V naší nabídce naleznete více než 12 skupin nájezdů, které jsou k dispozici ve více než 100 modelech.

www.najezdy.com


S_invalidni_najezdy_vozickari (miniatura)

Invalidní nájezdy, teleskopické nájezdy a rampy pro vozíčkáře
Největší skladová nabídka nájezdů a ramp pro vozíčkáře za bezkonkurenční ceny. Přenosné zasouvací nájezdy, složitelné rampy, skládací nájezdy, přenosné hliníkové můstky, masivní rampy pro přejezdy a jiné
www.invalidninajezdy.eu


S_hodinovy_manzel_praha (miniatura)

Hodinový manžel Praha

Služba hodinový manžel, údržba a servis bytů, kanceláří, rekreačních objektů a zahrad. Drobné stavební opravy, elektro, instalatérské, tesařské práce, péče o vůz, montáže nábytku, montáž nájezdů a ramp pro invalidní vozíky.

www.hodiman.eu


S_truhlarstvi_pichlik (miniatura)

Truhlářství Pichlík

Truhlářská výroba kuchyňských linek, vestavěných skříní, nábytku na míru, vybavení restaurací, hotelů a prodejen, schodišť, oken a dveří, dřevostaveb, samonosných schodů, obkladů, dveří a zárubní, vrat a plotů, postelí a jiného nábytku. Zaměřujeme se především na výrobu z kvalitního masivního listnatého i jehličnatého dřeva.

www.truhlarstvi-pichlik.cz


zavlazuj_logo (miniatura)

Instalace automatických zavlažovacích systémů

sportovní plochy, privátní zahrady, veřejná zeleň.Působnost celá Česká republika. Projekce, realizace, poradenství. Krajinářská architektura, obnovy zeleně, terénní úpravy a modelace.

www.zavlazuj.cz


gardener_logo (miniatura)

Realizace zahrad a zeleně
Návrhy zahrad a zeleně, ůdržby zahrad a zeleně, tvorba vodních ploch, travní koberce, revitalizace krajiny.

www.gardener.cz

revitalizace_krajiny_logo (miniatura)

Revitalizace krajiny

Terénní úpravy a modelace, obnovy zeleně, krajinářská architektura, likvidace náletových dřevin, likvidace ruderálních travnatých porostů, alejové výsadby, kamenné zídky, zakládání travnatých ploch. Působnost celá Česká republika.

www.revitalizacekrajiny.czlogo (miniatura)

Jiří Pavelka

Provádíme zemní a výkopové práce. Nabízíme výkopy základů, demolice, rovnání terénu a terénní úpravy, zpevňování a úprava cest, příkopů, hloubení koryt vodních toků a rybníků, příprava pro inženýrské sítě, úpravy zahrad, úklidové práce, svahování. Realizace oplocení, prodej, montáž a výkopové práce.

www.vykopy-pavelka.cz

logo_dokspeed

Dok Speed

Hledáte-li spolehlivého partnera pro přepravu svého zboží či volně loženého materiálu, pak jsme tu právě pro Vás. Nabízíme komplexní služby v oblasti autodopravy, spedice a vytěžování.
www.dokspeed.com