Filtry pro stavební stroje

/
/
Filtry pro stavební stroje

Sady filtrů pro stavební stroje

Prodáváme kompletní sady filtrů pro: sada filtrů Takeuchi, sada filtrů Bobcat, sada filtrů Kubota, sada filtrů Yanmar, sada filtrů JCB, sada filtrů Komatsu, sada filtrů Hitachi aj. Nabízíme i samostatné filtry pro stroje značek Bobcat, Kubota, Takeuchi, Yanmar, JCB, Komatsu, Kobelco, Hitachi aj.

 

Filtry patří mezi nejdůležitější díly většiny strojů. Jejich úkolem je odstraňovat nečistoty a špínu z kapalin a vzduchu. Moderní účinné filtry tak zabezpečují funkčnost stroje a především udržují důležitou bezpečnost provozu. Těžké stroje se mohou na první pohled zdát silné a nezničitelné, avšak zdánlivě neškodný prach dokáže tyto stroje zcela zničit. Nejjemnější částečky prachu a písku se dostanou prakticky kamkoliv a soustavně veškeré pohyblivé součástky opotřebovávají a ničí. Je na vás, jestli se rozhodnete měnit filtr pravidelně, anebo celý motor.
Naše firma Vám proto nabízí jen ty nejkvalitnější filtry značky Baldwin. Tyto filtry představují samozřejmé řešení pro ty z vás, kteří nechtějí s ohledem na produktivitu, ziskovost a bezpečnost přistupovat na kompromisy. Všechny filtry značky Baldwin jsou testovány v nejmodernějším technologickém centru a také rozsáhlým testováním v běžném provozu. Kvalita je u tohoto výrobce hlavní prioritou, proto jsme se rozhodli nabízet našim zákazníkům právě produkty této značky. Filtry Baldwin dosahují ve svých výrobních závodech nejvyšší certifikace – TS16949 a ISO 9001.


Ať už potřebujete:

  • vzduchové filtry pro kompresory a klimatizace
  • filtry pro chladící systémy
  • průtokové a obtokové filtry pro filtraci motorového oleje
  • výdechové filtry hydraulických nádrží
  • filtry pro převodová ústrojí
  • palivové filtry
  • obtokové a průtokové filtry pro hydraulické systémy
  • filtry určené k separaci vody a oleje
  • odstředivé filtry

… a mnoho dalších typů, můžete se vždy plně spolehnout na nabídku naší firmy.

Prodej ocelových pásů tel.: 725 373 112, 602 131 791

Náhradní díly

Jsme specialistou na sortiment gumových pásů na bagry, minibagry a jiné stavební stroje, zabýváme se i prodejem náhradních a podvozkových dílů pro stavební, zahradní stroje a další. Poskytujeme i servis na vybrané modely strojů.